تلفن:
Testeck. Ltd.
Testeck. Ltd.

Testeck Ltd.

سنسور دما و دود کم هالوژن بدون شعله مقاوم در برابر حرارت بالا تولید کننده کابل: www.testeck.com/

خانه

Testeck. Ltd.

چند کلمه در مورد ما
چین Testeck. Ltd. نمایه شرکت
چین Testeck. Ltd. نمایه شرکت
چین Testeck. Ltd. نمایه شرکت
چین Testeck. Ltd. نمایه شرکت
1 2 3 4

Testeck. Ltd.

Testeck Ltd. در سال 2003 تأسیس شد و در پارک صنعتی Shenzhen High-tech واقع شده است.Testeck با مسئولیت محدودراه حل ها و محصولات یکپارچه برای سنجش ، انتقال و سازگاری الکترومغناطیسی را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

با موفقیت همکاری ساخت و ساز و اجرای کامل طرح سیستم قدرت برای تولید کننده سیستم لوکوموتیو مترو ایتالیا را درک کرد.یک راه حل مناسب برای سیستم روشنایی داخلی و سیستم ارتباطی مسافران سازنده خودرو مترو ایتالیا ارائه داد.

ده مشتری برتر این شرکت شامل CRRC ، State Grid ، Southern Power Grid ، GE ، Siemens و Tyco است.انتظار می رود که در چند سال آینده یک رشد نسبتا سریع را حفظ کند.
این شرکت دارای 2 شرکت سطح بالا در سطح ملی ، بیش از 100 اختراع ثبت شده است و در زیرمجموعه عمودی سیستم های حفاظتی جهانی ژنراتور در مقیاس بزرگ و حمل و نقل ریلی جای دارد.

در حال حاضر ، این منبع اصلی سیستم های اندازه گیری دما برای مجموعه های بزرگ ژنراتور تک ماشین 1 میلیون کیلوواتی در جهان و تنها تامین کننده داخلی کابل های سیگنال برای EMU های راه آهن سریع السیر است.همچنین یکی از پیشگامان EMC جدید در صنعت برق است.

تیم تحقیق و توسعه ، متشکل از متخصصان در زمینه سنجش ، قدرت ، مواد پلیمری ، ماشین آلات ، کابل و سایر زمینه ها ، با بیش از ده سال نوآوری مستقل ، از تجربیات و حکمت شنشن تایشیت در زمینه تقسیم بندی پیروی می کند. راه نوآوری مستقل ، فناوری اصلی سنسور درجه حرارت بالا ، کابل مخصوص و دستگاه آب بندی را درک کرده و یک فرایند تولید منحصر به فرد و پایدار را تشکیل می دهد.

Testeck Ltd.Tech Team به خوبی آموزش دیده است تا اطمینان حاصل شود که مشتریان با بالاترین کیفیت محصولات را به موقع دریافت می کنند ، تمام بسته بندی های مشخص شده ، برچسب گذاری و شرایط تحویل به طور دقیق برآورده می شوند.

با تشکر از طراحی منحصر به فرد ، همراه با کیفیت پایدار ، ما شهرت داخلی و خارجی را به دست آوردیم ، بسیاری از شرکت های با مارک بین المللی برای همکاری متقابل به ما مراجعه کردند.

Testeck همیشه با قلبی سپاسگزار پیش می رود و از حمایت مشتریان ، نمایندگان ، توزیع کنندگان از سراسر جهان تشکر می کند.
ما از هر یک از الزامات OEM/ODM استقبال می کنیم و همچنین خدمات سفارشی ارائه می دهیم ، خوش آمدید که توزیع کننده منحصر به فرد و تحقیقات مشترک ما برای توسعه محصولات جدید باشیم.

 

 

 

 

شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

مارک های : بیضه

تعداد کارمندان : 200~300

فروش سالانه : 50000000-80000000

سال تاسیس : 2003

صادرات کامپیوتر : 70% - 80%

  • فناوری Taishite در سال 2003 تاسیس شد ، واقع در پارک علم و فناوری شنژن با حقوق بالا.
  • در سال 2005 ، خط تولید سنسور تکمیل شد و اولین نسل از محصولات اندازه گیری دما تولید شد.این محصولات اتوماسیون Changjiang Electric Power Co.، Ltd. و Huanghe Water Conservancy and Hydropower Co.، Ltd.
  • در سال 2006 ، محصولات اندازه گیری دما نسل دوم با موفقیت تولید و مورد استفاده قرار گرفت و برای ثبت علامت تجاری تائشیت درخواست شد.
  • در سال 2010 ، ایستگاه برق آبی Xiangjiaba و سه نیروگاه آبی Xiluodu شروع به استفاده از محصولات این شرکت کردند.در همان سال ، این شرکت شروع به همکاری با نیروگاه های Harbin ، Dongdian ، Voith ، توشیبا ، Zhefu و دیگر تولید کنندگان اصلی موتور کرد.
  • در سال 2011 ، یک موفقیت تاریخی در بازار نیروگاه های جدید ایجاد شد.ایستگاه برق آبی Xiluodu ، دومین نیروگاه بزرگ چین و سومین نیروگاه بزرگ جهان ، استفاده از محصولات Taisite را به صورت دسته ای آغاز کرد.
  • در سال 2012 ، ایستگاه برق آبی Xiangjiaba (سومین نیروگاه بزرگ چین و پنجمین نیروگاه بزرگ جهان) با بزرگترین ظرفیت واحد واحد در جهان ، سنسورهای دمایی تائستر را به صورت دسته ای تصویب کرد.
  • در سال 2013 ، کابل taishite وارد حوزه کابل حمل و نقل ریلی شد.
  • در سال 2014 ، این شرکت به یک کارخانه جدید نقل مکان کرد.
  • در سال 2016 ، فناوری taishite کار تهیه و بازنگری استانداردهای ملی برای ژنراتورهای بزرگ را بر عهده گرفت و خطوط تولید سنسور انرژی متالورژی و هسته ای را بهبود بخشید.

خدمات شرکت

شنژن تست فناوری شرکت با مسئولیت محدود. تیم فنی کاملاً آموزش دیده است تا اطمینان حاصل کند که مشتریان با بالاترین کیفیت محصولات را به موقع دریافت می کنند ، تمام بسته بندی ، برچسب گذاری و تحویل مشخص شده با دقت برآورده می شوند.

با تشکر از طراحی منحصر به فرد ، همراه با کیفیت پایدار ، ما شهرت داخلی و خارجی را به دست آورده ایم ، بسیاری از شرکت های با مارک بین المللی برای همکاری متقابل به ما مراجعه کرده اند.

Testeck همیشه با دلی سپاسگزار پیش خواهد رفت و از حمایت شما از مشتریان ، نمایندگان ، توزیع کنندگان از سراسر جهان سپاسگزاریم.
ما از هر یک از نیازهای OEM / ODM استقبال می کنیم و همچنین خدمات سفارشی ارائه می دهیم ، از توزیع کننده منحصر به فرد ما و تحقیقات مشترک برای توسعه محصولات جدید استقبال می کنیم.

چین Testeck. Ltd. نمایه شرکت 0

شرکت تیم

چین Testeck. Ltd. نمایه شرکت 0

Testeck. Ltd.
ساختمان 3 ، پارک صنعتی هوشمند امنیتی ، شماره 171 جاده gongchang ، منطقه جدید Guangming ، شهر شنژن ، استان گوانگدونگ
تلفن:86--13689565278
Mobile Site Privacy Policy چین کیفیت خوب سنسور دما RTD تامین کننده. © 2021 - 2022 rtdtempsensor.com. All Rights Reserved.